Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Komisjoner bez języka niemieckiego

PowerJobs Sp. z o.o.

  • Ok. Berlina, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie produktów na półkach;

  • kompletowanie towaru za pomocą skanera ręcznego;

  • paletowanie, etykietowanie;

  • transport towaru przy użyciu ręcznego wózka paletowego (nie wymagamy uprawnień, szkolenie ma miejscu).

Nasze wymagania

  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku;

  • gotowość do pracy w temp 3-5°C;

  • sumienność i motywacja do pracy;

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Mile widziane

  • własny samochód.

To oferujemy

  • zarobki do 1900 euro brutto/m-c;

  • prace również dla par;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;

  • składki ZUS od średniej krajowej;

  • darmowe zakwaterowanie;

  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu 50 euro netto/m-c;

  • obuwie robocze;

  • PowerBonus – 250 zł netto.

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (nr 11749) z wieloletnim doświadczeniem. Autorskie i profesjonalne programy rekrutacyjne pozwalają nam na zatrudnienie najlepszych pracowników dla naszych Klientów. Rekrutujemy do pracy w Polsce i we Francji, w sektorze logistycznym i produkcyjno przemysłowym.

Przewiń do profilu firmy