Komisjoner - bez znajomości języków obcych

  • Hamburg, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-04
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2018-08-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pracy w Niemczech, a nie znasz języka niemieckiego? Dla nas to nie problem!
    Nasz zaufany klient oferuje świetne warunki pracy w okolicach Hamburga.

    Miejsce pracy: Hamburg

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie 10,50 euro
    • Zakwaterowanie tylko 40 euro tygodniowo
    • Dodatki za pracę zmianową
    • Umowę o pracę tymczasową na prawie niemieckim z gwarancją godzin
    • Praca w czystym i ciepłym magazynie

    Opis stanowiska:

    • Praca w magazynie logistycznym
    • Zbieranie zamówień przy pomocy skanera
    • Wykonywanie bieżących prac magazynowych
    • Pakowanie produktów

    Wymagania:

    • Nie wymagamy znajomości języka!
    • Jeśli znasz język niemiecki będzie to dodatkowym atutem
    • Zaangażowanie i chęć do pracy
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.