Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Komisjoner bez znajomości niemieckiego

OTTO Work Force Recruitment

  • Ulm, Niemcy

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Praca na magazynie z artykułami drogeryjnymi, słodyczami, zabawkami bez wymaganej znajomości języka. To praca dla każdego! Pracuj jako komisjoner i zarabiaj 11 euro na godzinę!

Warunki zatrudnienia:

  • Atrakcyjna stawka 11€ na godzinę
  • 2 zmiany po 7,5-9 godz. (średnio 42 – 45 godz. w tygodniu)
  • Praca od poniedziałku do soboty
  • Zakwaterowanie w odległości 6-7 km do pracy (9€/dzień)
  • Dodatek za dowożenie pracowników własnym samochodem (50€ brutto za osobę)
  • Zorganizowane dojazdy do pracy busem, jeśli potrzebujesz (paliwo na koszt pasażerów)
  • Możliwość uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Niemiecka umowa o pracę tymczasową
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności
  • Stabilność zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami

Wymagania:

  • Zaangażowanie
  • Własny samochód mile widziany
  • Brak konieczności znajomości j. niemieckiego!

Twoje zadania:

  • komisjonowanie za pomocą skanera ręcznego
  • pakowanie towaru

ZADZWOŃ do jednej z naszych rekruterek i dowiedz się więcej!

+48516027623 Karolina

+48510004171 Diana

+48713394664 Agata

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Ogłoszenie archiwalne