Komisjoner

  • Drezno, Lipsk, Hamburg, Zwickau, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 6000–8500 zł brutto / mies.
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P & H STAFFING SERVICE sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE

    Firma P&H Staffing Service GmbH istniejąca na rynku niemieckim od kilku lat, dała już zatrudnienie kilkuset

    osobom na magazynach w Niemczech.

    Komisjoner

    Miejsce pracy: Drezno, Lipsk, Hamburg, Zwickau

    Opis stanowiska:

    Szukamy osoby do komisjonowania/zbierania zamówień w magazynach Netto na działach:

    Trocken (artykuły spożywcze suche)

    Obst-Gemuese (warzywa owoce tutaj praca również w niedzielę)

    Mopro (artykuły o obniżonej temperaturze przechowywania +4 - + 8 st.C)

    w pobliżu następujących znanych miejscowości:

    Drezno, Lipsk, Hamburg, Zwickau.

    Wymagania:

    Mile widziane DOŚWIADCZENIE w kompletowaniu zamówień (system Pick by Voice, liczebniki + kilkanaście komend w języku niemieckim do wyuczenia).

    Oferujemy:

    Oferujemy pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze oraz umowę i ubezpieczenie na warunkach niemieckich. Stawka godzinowa od 9,49 do 14,99 euro brutto plus premie motywacyjne. Gwarantujemy zakwaterowanie, którego koszt to 175 euro przy pełnym miesiącu. Posiadanie własnego środka transportu będzie dodatkowym atutem. Płacimy dzienny dojazd do i z pracy (Fahrgeld).

    Po przepracowaniu 9 miesięcy istnieje możliwość podpisania umowy bezpośrednio z naszym klientem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P&H Staffing Service GmbH sp.z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Piekarach Śląskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest P&H Staffing Service GmbH sp.z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Piekarach Śląskich przy ul. Bytoomskiej 164. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do P&H Staffing z siedzibą w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 164 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Tylko na potrzeby rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.