Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Komisjoner - Magazynier

P & H STAFFING SERVICE sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

6 00010 000 brutto / mies.
  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

www.ph-staffing.pl

Firma P&H Staffing Service GmbH powstała w 2014 roku, a nasza siedziba znajduje się w Niemczech w miejscowości Geisenfeld w Bawarii. Mamy ponad 7-letnie doświadczenie w rekrutacji i zatrudnieniu na magazynach wiodących dyskontów, w związku z tym poszukujemy osób chętnych do pracy w okolicach Hamburga, Berlina, Zwickau, Drezna, Monachium, Erfurtu, Kammlach jako:

Zadania:

  • kompletowanie towaru za pomocą skanera ręcznego, lub systemu Pick by Voice;
  • paletowanie, streczowanie, etykietowanie;
  • transport towaru przy użyciu elektrycznego wózka.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku;
  • gotowość do pracy na dziale suchym lub chłodni;
  • sumienność i motywacja do pracy;
  • mile widziany własny samochód;
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym;
  • od kandydatów nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 10,45 do 14,99 € w zależności od ilości wykonanej pracy,
  • realne zarobki od 1000 do 2100 €  netto
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zakwaterowanie jedynie 225€ miesięcznie;
  • wsparcie polskojęzycznego team leadera na miejscu;
  • zwrot kosztów w przypadku użytkowania własnego samochodu na dojazd i powrót z pracy;
  • niemiecką umowę o pracę oraz ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne