Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Komisjoner/Pakowacz art. przemysłowe

UNIWORK Sp. z o.o.

10 50012 500 brutto / mies.
  • Duisburg, Balingen, Kerpen, Hamburg, Heidenau, Bawaria, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • komisjonowanie, pakowanie - realizacja- zbieranie zamówień (w systemie słuchawkowym) lub skaner / monitor

  • ogólne prace magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • motywacja do pracy

  • gotowość do pracy zmianowej i dodatkowej

  • doświadczenie w zbieraniu zamówień

  • podstawy języka niemieckiego lub angielskiego(znajomość liczebników)

Pracodawca oferuje

  • niemiecka umowa o pracę - niemiecki pracodawca (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 12 - 15 euro brutto/godzina (wysokie premie)

  • możliwość pracy w nadgodzinach (duża ilość godzin)

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę

  • praca na długi okres czasu

  • pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

  • opieka polskojęzyczna koordynatorów w Niemczech

  • zapewnione zakwaterowanie

UNIWORK Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących pracy za granicą na terenie całej Europy. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich sektorach gospodarki dla firm na terenie Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Austrii i Belgii. Oferujemy legalne, bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107

Przewiń do profilu firmy