Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Komisjoner w magazynie z zabawkami

  • Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem) , Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 06.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zarabiaj w euro bliżej domu! Wykorzystaj swój niemiecki w praktyce i wyjedź do Niemiec! Komisjonowanie w magazynie z asortymentem domowym i zabawkami! Zacznij teraz i wróć do Polski przed Świętami Bożego Narodzenia!

    Miejsce pracy: Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem)

     Opis Stanowiska:

    • Tłumaczenie poleceń przełożonych z języka niemieckiego na polski
    • Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego
    • Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
    • Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
    • Praca zmianowa

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
    • Doświadczenie jako Order Picker mile widziane
    • Prawo jazdy kat B mile widziane.
    • Pracowitości, punktualności i niezawodności
    • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Atrakcyjną stawkę 11,05€
    • Pracę na 3 zmiany
    • Niedziele przed świętami mogą być pracujące (+50%)
    • Wyplata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca
    • Koszt zakwaterowania wynosi 55€ za tydzień
    • Zakwaterowanie w odległości od 5km do max 12 km od miejsca pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.