Komisjoner w magazynie z zabawkami

  • Gernsheim, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-06
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2018-08-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wykorzystaj swój niemiecki w praktyce i wyjedź do Niemiec! Komisjonowanie w magazynie z asortymentem domowym i zabawkami! Zacznij teraz i wróć do Polski przed Świętami Bożego Narodzenia!

    Miejsce pracy: Gernsheim

    Opis Stanowiska

    • Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego.
    • Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości.
    • Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki.
    • Praca zmianowa.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomości języka niemieckiego warunek konieczny.
    • doświadczenie w pracy w pracy Order Picker mile widziane.
    • prawo jazdy kat B mile widziane.
    • pracowitości, punktualności i niezawodności.
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

    Oferujemy:

    • Praca na 3 zmiany
    • Niedziele przed świętami mogą być pracujące (+50%)
    • Wyplata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca.
    • Koszt zakwaterowania wynosi 55€ za tydzień
    • Zakwaterowania w odległości od 5km do max 12 km od miejsca pracy
    • Jeżeli chodzi o dojazd do pracy, są to indywidualnie dopasowane rozwiązania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.