Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Komisjoner w systemie słuchawkowym – Tłumacz

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 06.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    praca tymczasowa

    Miejsce pracy: » Niemcy

    OPIS STANOWISKA:

    • Kompletowanie zamówień
    • Zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy (komendy niemieckie)
    • Obsługa wózka widłowego
    • Praca na różnych działach magazynu – sortowanie skrzynek, dział suchy, chłodnia i mroźnia
    • Pełnienie roli tłumacza
    • Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

    OFERUJEMY:

    • Długoterminową umowę dla najlepszych pracowników
    • Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
    • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
    • Opiekę Koordynatora
    • DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu
    • Bonusy wynikające z programów poleceń
    • Możliwość wypracowania NADGODZIN
    • Wynagrodzenie ok. 1300 EURO netto
    • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).

    Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

    Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie przy zbieraniu zamówień na magazynie w systemie słuchawkowym (pick by voice)
    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – minimum na poziomie A2
    • Możliwość wyjazdu własnym autem – warunek konieczny

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy za granicą

    Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.