Komisjoner - Zbieracz zamówień

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Szukasz pracy? Dołącz do nas!

    Na zlecenie naszego klienta poszukujemy obecnie do pracy na pełen etat
    Komisjonerów - Zbieraczy zamówień
    Mile widziani mężczyźni

    Zadania (w zależności od działu):

    • Kompletowanie zamówień do marketów
    • Rozwożenie towarów po magazynie
    • Sortowanie palet
    • Obsługa urządzeń pakujących

    Wymagania:

    • Znajomość cyfr po niemiecku od 1 do 9 (praca w systemie Pick-by-Voice (zamówienie dyktowane jest przez słuchawki))
    • Silna motywacja do pracy
    • Mile widziane prawo jazdy wraz z doświadczeniem

    Oferujemy:

    • Odpłatne zakwaterowanie w normalnych warunkach
    • Dopełnienie wszystkich formalności formalno-prawnych w związku z praca i pobytem w Niemczech
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o taryfę BAP wraz ze wszystkimi świadczeniami
    • Przejście bezpośrednio na umowę do klienta nawet już po 3 miesiącach pracy
    • Profesjonalne podejście i obsługę na miejscu
    • Wynagrodzenie 11,00 Euro brutto/h, po przejściu do klienta 14,05 Euro/h plus 13-sta pensja
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.