Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Komisjononer (pracownik magazynu) - Niemcy, Lahr

Work Service S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lahr, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego Klienta, właściciela wiodącej internetowej platformy modowej w Europie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na magazynie odzieżowym na stanowisku:

KomisjonerNumer ref.: KO/WS-10/20/2020/10/28

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki (praca z ręcznym skanerem),
  • Kontrola przesyłek pod kątem jakości oraz kompletności zamówienia,
  • Wprowadzanie zwrotów do systemu magazynowego,
  • Skanowanie i sortowanie przesyłek.

Czego oczekujemy?

  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na podstawową komunikację w pracy - warunek konieczny,
  • Braku przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • Nie posiadania prawomocnego wyroku sądowego na terenie Niemiec - Klient wymaga Niemieckiego Zaświadczenia o Niekaralności (dokument będzie przygotowywany tuż po zatrudnieniu, bezpośrednio w Niemczech),
  • Doświadczenia w pracy jako komisjoner
  • Mile widziane posiadania prywatnego samochodu (w celu dojazdów do pracy z miejsca zamieszkania).

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę tymczasową w pełni oskładkowaną w Niemczech,
  • Płatny urlop w wymiarze 2 dni za miesiąc pracy,
  • Stawka zasadnicza: 13,95 €/h,
  • Pracę w systemie III zmianowym,
  • Zapewniamy zakwaterowanie – gwarancja pokoju jednoosobowe dla osób przyjeżdżających samotnie; pary otrzymają pokoje dwuosobowe,
  • Pracę w międzynarodowej firmie, zlokalizowanej w Lahr.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne