Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Komisjonowanie – Pakowanie

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Zadania:

    • Realizacja zleceń produkcyjnych
    • Komisjonowanie i pakowanie spersonalizowanych wysyłek
    • Udział w pracach inwentaryzacyjnych
    • Współpraca z magazynem oraz innymi działami firmy

    Oczekiwania:

    • Dokładność, rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
    • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, także w weekendy)

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie, w oparciu o umowę o pracę
    • Dobrą atmosferę pracy

    Aplikacje wraz z numerem ref. w temacie prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bertelsmann Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Oddział arvato services Polska, ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.