Praca kompletacja zamówień / komisjonowanie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Czołem Koderze!

Sprawdź swoje skille i zgarnij nagrody!

Gram w grę
    • Greven, Niemcy
    Zapewniamy: Atrakcyjną stawkę w EURO (średnio 47 zł/h brutto) Gwarantowane godziny pracy i wynagrodzenie wypłacane ZAWSZE na czas! DODATKI za pracę na nocki 25%, niedziela 50%, święta 100%, dzięki czemu odłożysz WIĘCEJ! Możliwość ZWOLNIENIA Z...
    opublikowana: 24 lipca 2021
      • Kałuszyn
      Zadania: Kompletacja towaru Komisjonowanie towaru Drobne prace magazynowe Oczekiwania: Aktualne badania sanepid bądź chęć ich wyrobienia Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie Oferta: Umowa zlecenie z możliwością przejścia na...
      opublikowana: 20 lipca 2021
        • Halle, Hannover, Niemcy/ Lipsk, Niemcy
        Zadania: komisjonowanie artykułów zgodnie z zapotrzebowaniem klienta (szklane i plastikowe butelki) kompletowanie zamówień za pomocą wózka ręcznego tzw. ’paleciaka’ lub wózka elektrycznego niskiego składowania zbieranie towarów na podstawie listy...
        opublikowana: 19 lipca 2021