Logo Pracuj.pl

Komunikacyjny Rzeczoznawca Terenowy

INOTIS Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Poszkodowanym/ą
  • Przeprowadzanie oględzin szkód komunikacyjnych w miejscu uzgodnionym z Poszkodowanym/ą zgodnie z wytycznymi Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • Terminowe przekazywanie dokumentów z oględzin na rzecz Towarzystw Ubezpieczeniowych

Nasze wymagania

  • Ogólna znajomość budowy głównie pojazdów osobowych. Mile widziana znajomość pojazdów ciężarowych oraz nietypowych np. pojazdy budowlane, pojazdy transportu bliskiego itp.
  • Kultura osobista w kontaktach z Poszkodowanymi
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • Posiadanie własnego samochodu, przymiaru, miernika lakieru oraz miernika bieżnika
  • Sprawne posługiwanie się komputerem oraz telefonem dotykowym
  • Mile widziana znajomość / doświadczenie ubezpieczeniowe / polisowe / likwidacja szkód

To oferujemy

  • Realizację szkód na wskazanym obszarze
  • Godziny pracy dopasowane do możliwości kandydata
  • Szkolenia tematyczne
  • Wiedzę w zakresie likwidacji szkód
  • Elastyczne formy zatrudnienia – umowa zlecenie lub faktura

INOTIS Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.

INOTIS Centrum Likwidacji Szkód to ogólnopolski lider w likwidacji szkód komunikacyjnych, majątkowych oraz korporacyjnych. W związku z dalszym rozwojem Firmy poszukujemy:

Majątkowego Rzeczoznawcę Terenowego.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie swojego CV

Komunikacyjny Rzeczoznawca Terenowy, Bydgoszcz