Oferta pracy

Konduktor - Stażysta

Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie poleceń kierownika pociągu,

  • sprawdzanie stanu czystości przydzielonego do obsługi pojazdu kolejowego oraz stanu zabezpieczenia drzwi,

  • zgłaszanie wszelkich zauważonych braków i usterek kierownikowi pociągu,

  • wykonywanie powierzonych czynności podczas przyjmowania, zdawania i obsługi pociągu,

  • czuwanie nad bezpieczeństwem w pociągu i przestrzeganiem porządku,

  • sprzedaż biletów na przejazd pasażerom, którzy zgłosili się z informacją o potrzebie nabycia,

  • kontrola biletów wśród pasażerów oraz sprawdzanie dokumentów uprawniających do ulg,

  • udzielanie informacji pasażerom oraz dbanie o ich bezpieczeństwo w czasie podróży.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowany profil techniczny, mechaniczny, elektryczny,

  • dobry stan zdrowia (1 kat. wzroku i słuchu),

  • znajomość ustawy o transporcie kolejowym,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2 - niższym średnio zaawansowanym,

  • odpowiedzialność,

  • umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

  • asertywność, pewność siebie,

  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

  • wysoka kultura osobista,

  • preferowane: wiedza na temat bezpieczeństwa kolejowego, znajomość obsługi kas mobilnych, wiedza na temat profesjonalnej obsługi klienta, znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • kurs przygotowujący do pracy na stanowisku konduktora,

  • dofinansowanie do:

  • sportu MULTISPORT

  • wypoczynku - „wczasy pod gruszą”

  • - świąt

  • pomoc finansową z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • ulgę transportową na przejazdy kolejowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Misją Spółki jest bezpieczne, komfortowe i ekologiczne realizowanie przejazdów stanowiących atrakcyjną propozycję transportu publicznego. Aby wypełniać ją jak najlepiej, dostosowujemy częstotliwość kursowania pociągów do potrzeb mieszkańców regionu. Oferujemy wysoką jakość i rzetelność realizowanych przewozów, dysponujemy kompetentną kadrą pracowników i systematycznie podnosimy jakość świadczonych usług pasażerskich. Z naszych usług korzysta już ponad 12 mln pasażerów rocznie. Każdego dnia uruchamiamy ponad 300 pociągów.

Wielkopolskie łączą Wielkopolskę

Przewiń do profilu firmy