Oferta pracy

Konfekcjoner/ka

Grupa Kapitałowa VOX

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, sprawdzanie, pakowanie towaru

  • weryfikowanie wydań i stanów magazynowych

  • zabezpieczenie towaru

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w kompletowaniu i konfekcjonowaniu towaru

  • dokładność

  • zaangażowanie na co dzień i współpraca

To oferujemy

  • praca w systemie II zmianowym: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • zniżki na wszystkie produkty Grupy VOX

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Przewiń do profilu firmy