Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konfekcjoner - Konfekcjonerka

Zakład Poligraficzny Pol – Mak P.D. Makowiak sp. j.

  • Stefana Batorego 93
    Batorowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Stefana Batorego 93

Batorowo (pow. poznański)

Zakład Poligraficzny POL-MAK P.D. Makowiak Sp.j.

Zakład Poligraficzny POL-MAK to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, oferujące szeroki asortyment wyrobów papierniczych – serwetki dekoracyjne, talerzyki, kubeczki, kartki okolicznościowe, torby ozdobne, papiery ozdobne oraz artykuły szkolne. Firma rodzinna z 33-letnią tradycją utrzymuje wysokie tempo rozwoju. Nowoczesny park maszynowy, w połączeniu z grupą wyspecjalizowanych pracowników, pozwala skutecznie konkurować w Polsce jak również na rynkach światowych.

Opis stanowiska:

  • Kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami
  • Konfekcjonowanie produktów zgodnie z procedurami
  • Składanie, oklejanie, etykietowanie oraz pakowanie produktów
  • Prawidłowe zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Elastyczność i gotowość do uczenia się nowych rzeczy
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Dokładność i precyzja w pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w spokojnych i komfortowych warunkach,
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne