Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konfekcjoner - Magazynier

POLAQUA GROUP A A SZYMKO SPÓŁKA JAWNA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Konfekcjonowanie produktów zgodnie z procedurami

  • Składanie, skręcanie, oklejanie, etykietowanie oraz pakowanie produktów

  • Przyjmowanie, szykowanie oraz wydawanie towaru

  • Rozkładanie towaru na regały

  • Ścisła współpraca z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Odpowiedzialność

  • Niekaralność

To oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie

  • Możliwość przyuczenia do pracy na magazynie

  • Szkolenia produktowe i zawodowe

  • Pracę w profesjonalnym i ambitnym zespole

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w tym pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Polaqua Group to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży uzdatniania wody, której korzenie wywodzą się z długoletniego doświadczenia firmy Eko-Serwis Polska, istniejącej od 1999 r. i jest obecnie jednym z największych dystrybutorów na rynku polskim.

Poszukujemy na stanowisko Konfekcjoner-Magazynier osoby zdolnej i pełnej zapału, która będzie odpowiedzialna za pracę w dziale konfekcji naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy