Oferta pracy

Konfekcjoner - Pakowacz

e-work Hr Company Poland sp.z.o.oO firmie

2 600‐2 944 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Agencja Pracy Tymczasowej E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta, zatrudni na stanowisko:

Obowiązki:

  • pakowanie zamówień
  • praca przy użyciu skanera
  • zbiórka zamówień

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6-14 i 14-22
  • umowę o pracę!
  • wynagrodzenie od 2600 zł - 2944 zł brutto
  • po okresie próbnym możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland Sp. z o.o. chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland Sp. z o.o. dostępne są pod adresem: https://e-workhrcompany.pl/privacy-policy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy