Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator Urządzeń Dźwigowych

  • Katowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 25.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    OTIS to największy producent dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz systemów transportu pionowego na świecie. Nasza historia sięga 1853 roku, kiedy to Elisha Graves Otis zaprezentował pierwszy na świecie bezpieczny dźwig. Od ponad 160 lat z naszych urządzeń korzystają miliony osób. To dla naszych Klientów wciąż wyznaczamy standardy w branży, którą stworzyliśmy. Stawiamy na rozwój nowych technologii, nie zapominając o naszej tradycji i historii.

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu przydzielonych urządzeń dźwigowych,
    • Przeglądy i konserwację urządzeń (dźwigi oraz schody ruchome),
    • Usuwanie usterek w pracy urządzeń,
    • Ocena stanu technicznego urządzeń,
    • Pełnienie dyżurów i udział w interwencjach,
    • Współpraca z Klientami firmy.

    Wymagania:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży dźwigowej,
    • Uprawnienia UDT na konserwację dźwigów,
    • Mile widziane uprawnienia na konserwację schodów ruchomych,
    • Uprawnienia SEP do 1 KV,
    • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
    • Pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, język angielski),
    • Finansowanie egzaminów SEP i UDT,
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym 5-osobowy samochód służbowy do użytku prywatnego,
    • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
    • Możliwość zdobywania nowych umiejętności, szkolenia oraz rozwój zawodowy.