Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator budynków mieszkalnych

Nawigator Serwis I Sp. zo.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Gabriela Narutowicza 4a

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna min. za:

Utrzymanie nieruchomości w dobrym stanie technicznym,

Sprawne działanie instalacji i urządzeń,

Wykonywanie napraw konserwacyjnych,

Wykonywanie innych prac ogólnobudowlanych, ślusarskich i instalacyjnych zleconych przez administrację lub mieszkańców.

Nasze wymagania

Oczekujemy:

Kandydaci powinni posiadać doświadczenie w obsłudze technicznej wspólnot mieszkaniowych lub spółdzielni mieszkaniowych.

Wymagane jest posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu elektryki, hydrauliki, ślusarki, prac ogólnobudowlanych,

Wymagane jest posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy

Oferujemy:

Umowę o pracę w Firmie o stabilnej pozycji,

Szkolenia zawodowe,

Pracę w przyjaznej atmosferze,

Samochód i telefon służbowy oraz niezbędne narzędzia i materiały do wykonywania prac.

Prywatna opieka medyczna Luxmed

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Nawigator Serwis I sp. z o.o. od 16 lat zajmuje się obsługą techniczną nieruchomości. Profesjonalizm firmy został potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2015.

W chwili obecnej firma świadczy swoje usługi w następujących miastach: KRAKÓW (siedziba firmy), RZESZÓW, WROCŁAW, WARSZAWA.