Logo Pracuj.pl

Konserwator budynku magazynowego

Postal Krzysztof JankowskiO firmie

4 600–5 500
brutto / mies.

Postal Krzysztof Jankowski

Bolesława Krzywoustego 6

Chylonia

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Praca dotyczy obsługi obiektu magazynowego znajdującego się w Gdyni.

miejsce pracy – Gdynia, ul. Bolesława Krzywoustego 6

czas pracy: cały etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

drobne prace konserwacyjne;

planowanie i realizacja robót sezonowych (sprzątanie na zewnątrz budynku (odśnieżanie, koszenie trawy, grabienie liści, itd).;

dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy;

zapewnienie sprawności i ciągłości urządzeń i instalacji;

dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń;

zapewnienie bieżącej konserwacji i napraw, codzienna obsługa techniczna w tym zakresie;

analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych

współpraca z serwisami zewnętrznymi

monitoring stanu technicznego elementów budynków

Nasze wymagania

WYMAGANIA

predyspozycje techniczne;

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

organizacja pracy własnej;

odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność

To oferujemy

OFERUJEMY

umowa o pracę

stabilne zatrudnienie

stałe godziny pracy: 07:00 – 15:00

samodzielne stanowisko pracy

O nas

Firma Postal Krzysztof Jankowski istnieje na rynku wynajmu nieruchomości od 2001 roku.

Od początku obecności na pomorskim rynku zaufało nam liczne grono klientów, których potrzebom i oczekiwaniom wychodziliśmy naprzeciw, co możemy potwierdzić wieloletnią, nienaganną współpracą z klientami z obszaru finansowego (banki, ubezpieczalnie).

Konserwator budynku magazynowego, Bolesława Krzywoustego 6, Chylonia, Gdynia