Logo Pracuj.pl

Konserwator budynku

VTS Sp. z o.o.O firmie

  • Młochów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

VTS Sp. z o.o.

Aleja Kasztanowa 160

Młochów (pow. pruszkowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie aktualnego stanu instalacji technicznych
  • Usuwanie ewentualnych awarii w obrębie powierzchni magazynowej i biurowej
  • Wykonywanie drobnych prac remontowo – naprawczych
  • Konserwacja i przeprowadzanie przeglądów sprzętu wyposażenia infrastruktury budynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność spawania oraz znajomość prac związanych z elektryką
  • Umiejętność przeprowadzania podstawowych prac remontowych oraz usuwania awarii
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Podstawowa znajomość z zakresu obsługi maszyn i urządzeń
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacji pracy
  • Wyksztalcenie techniczne mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej oraz dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Życzliwość i wsparcie na każdym etapie pracy u nas, bo #DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy

Należymy do VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS LC w Centrum Logistycznym zlokalizowanym w Młochowie budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Konserwator budynku, Aleja Kasztanowa 160, Młochów (pow. pruszkowski)