Oferta pracy

Konserwator

neonet s.a.

neonet s.a.

Olsztyńska 25

Dobre Miasto

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności porządkowych na terenie firmy, w tym koszenie trawników i pielęgnowanie terenów zielonych.

  • W okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie solą placów i dróg dojazdowych.

  • Utrzymywanie w należytym stanie technicznym budynków , urządzeń i instalacji w obiektach własnych i wynajmowanych.

  • Zgłaszanie wystąpienia usterek oraz ich natychmiastowe usuwanie w przypadkach szczególnych

  • Dbanie o stan techniczny instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej oraz urządzeń stanowiących wyposażenie obiektów.

  • Wykonywanie napraw, remontów, prac modernizacyjnych i innych robót ogólnobudowlanych.

  • Wykonywanie drobnych prac konserwatorskich

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z urządzeniami elektrycznymi, doświadczenie w pracach konserwacyjnych instalacji technicznych

  • Umiejętność diagnozowania usterek,

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3m

  • Komunikatywność, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 08:00- 16:00

  • Mile widziane uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery

  • rozwinięty program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje

  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół

  • pakiet benefitów: Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Lux Med.

  • rabaty pracownicze

  • Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym