Oferta pracy

Konserwator - Elektryk

GK Farmacol

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bieżącej obsługi obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych w tym instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, gazowych p.poż itp.

  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów maszyn, urządzeń i sieci elektrycznych,

  • Przeprowadzanie modernizacji oraz instalacji nowych urządzeń elektrycznych,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,

  • Nadzór nad bezpieczeństwem całej sieci elektrycznej i wszystkich urządzeń z nią związanych,

  • Nadzór nad stacją transformatorową,

  • Przeprowadzanie bieżących napraw i sprawne usuwanie zaistniałych awarii,

  • Wykonywanie doraźnych prac stolarskich, ślusarskich i malarskich oraz innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii,

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiazywania problemów technicznych,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • Umiejętność pracy w środowisku MS Windows,

  • Doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych,

  • Mile widziane – doświadczenie w montażu i konserwacji klimatyzacji, wentylacji oraz innych systemów sanitarnych.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

GK Farmacol

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Przewiń do profilu firmy

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.