Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator - elektryk

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Fenix"O firmie

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Fenix"

aleja Zwycięstwa 79

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących konserwacji i remontów budynków oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o. i elektrycznej.

Nasze wymagania

  • posiadanie umiejętności technicznych w zakresie ogólnobudowlanym i instalacyjnym,

  • odpowiedzialność,

  • sumienność,

  • punktualność.

To oferujemy

Spółdzielnia oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności na stronie www: smfenix.pl

Przewiń do profilu firmy