Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator - Elektryk

Scandic Polen Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Praca w charakterze Konserwator - Elektryk.

Czy jesteś osobą sumienną, zaangażowaną i świetnie zorganizowaną? Potrafisz pracować sam lub zespołowo, nie boisz się nowych wyzwań i podejmowania nowych zadań ? Lubisz majsterkować?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Nasze wymagania

  • uprawnienia SEP do 1 Kv

  • zdolność do pracy na wysokości pow. 3 m

  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów

  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    Jesteś zainteresowany - zaaplikuj :)

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    SCANDIC to nowoczesna sieć hoteli z nieszablonową obsługą, w której nic nie jest pozostawione przypadkowi. Grupa działa z powodzeniem od 1963 roku, głównie w krajach skandynawskich, a obecnie posiada ponad 280 hoteli w siedmiu krajach, zatrudniając ponad 12 000 pracowników.

    Przewiń do profilu firmy