Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator - Elektryk

  • Głogów Małopolski, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-07-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Konserwator/Elektryk
Miejsce pracy: Głogów Małopolski

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie bieżącej obsługi techniczno-eksploatacyjnej nieruchomości i będących w obszarze działania Oddziału i podległych oddziałowi nieruchomości.
  • Wykonywanie prac i czynności remontowych, modernizacyjnych, konserwacyjnych, napraw, przeglądów urządzeń, instalacji oraz infrastruktury technicznej.
  • Wykonywanie prac: budowlano- remontowych, instalacyjnych związanych z dostawą i montażem wyposażenia.
  • Zapewnienie bieżącej obsługi obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych w tym instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, gazowych, ppoż, i innych zainstalowanych w przypisanych obiektach.
  • Przeprowadzanie regularnych i okresowych przeglądów maszyn, urządzeń, instalacji i sieci elektrycznej oraz zgłaszanie usterek, braków i awarii przełożonym.
  • Przeprowadzanie napraw maszyn, urządzeń i instalacji oraz montaż i uruchomienie nowych.
  • Nadzór nad bezpieczeństwem wszelkiej instalacji i wszystkich urządzeń zabudowanych w obiektach.
  • Nadzór nad pracą stacji transformatorowej, rozdzielni sN i nN (w szczególności niezwłoczne zgłaszane wszelkich nieprawidłowości i stwierdzonych zagrożeń).
  • Przeprowadzanie bieżących konserwacji, napraw i sprawne usuwanie zaistniałych awarii.
  • Wykonywanie doraźnych prac naprawczych stolarskich, ślusarskich i malarskich oraz innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektów.
  • Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych oraz w trakcie realizacji planowych prac technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (techniczne, elektryczne).
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej sieci obiektów rozproszonych - mile widziane.
  • Uprawnienia SEP – mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Farmacol S.A. . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Farmacol S.A. .

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się