Logo Pracuj.pl

Konserwator - Elektryk

DIPOL Plastic Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)
    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego,
  • dbałość o właściwą eksploatację maszyn, urządzeń i przyrządów,
  • prowadzenie konserwacji i remontów, przeglądów technicznych,
  • reagowanie na awarie i podejmowanie niezbędnych napraw,
  • bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac,
  • bieżące utrzymanie instalacji elektrycznej obiektu, w tym naprawy elektryczne (uzupełnienie oświetlenia, drobne prace elektryczne).

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe, techniczne,
  • ważne uprawnienia SEP do 1 kV,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dokładność i precyzja,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Konserwator - Elektryk, Jasionka (pow. rzeszowski)