Wipasz S.A.

Konserwator Elektryk

Wipasz S.A.O firmie

Wipasz S.A.

Siteńska 26

Międzyrzec Podlaski

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie przeglądów oraz dokonywanie bieżącej konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji technicznych

  • Diagnozowanie, analiza i usuwanie awarii urządzeń i instalacji

  • Instalacja i ustawienia urządzeń produkcyjnych, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem układów sterowania maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 KV

  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe, podnośniki- mile widziane

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunek techniczny, itp.)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;

  • Pakiet socjalny

  • Szkolenia i rozwój;

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Praca na pełny etat lub ¾ etatu- praca weekendowa (piątek-sobota-niedziela)

Wipasz S.A.

Firma WIPASZ S.A. nowoczesna firma korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych, lider w produkcji pasz i świeżego mięsa z kurczaka

CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Firma WIPASZ S.A. od ponad 25 lat to największy polski producent pasz dla drobiu, trzody

i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka.

Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.