Logo Pracuj.pl

Konserwator / Elektryk Obiektu

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczneO firmie

  • Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)
    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prace remontowo-konserwacyjne mające na celu utrzymanie obiektu logistycznego w należytej sprawności technicznej
  • naprawy elektryczne, mechaniczne, ślusarskie itp.
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych wraz ze sporządzeniem protokołów
  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych
  • usuwanie usterek i drobnych awarii
  • bieżące zakupy niezbędnych materiałów
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (konserwator, elektryk, technik obiektu)
  • uprawnienia elektryczne SEP (eksploatacja i dozór)
  • samodzielność, zaangażowanie w rozwiązywanie problemów
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera

To oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
  • miejsce pracy: nowoczesne Centrum Logistyki Koninko
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • bony na święta, nagrody jubileuszowe
  • możliwość uzyskania premii za polecenie kandydata do pracy
  • wyjazd integracyjny

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

PROMAG S.A. (www.promag.pl) dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego zatrudni w Centrum Logistycznym w Koninku koło Poznania, osobę na stanowisko Konserwatora / Elektryka Obiektu.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref. KONS/2022

Konserwator / Elektryk Obiektu, Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)