Oferta pracy

Konserwator Form Wtryskowych

SOMEO S.AO firmie

SOMEO S.A

Gogolińska 10

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • demontaż, regeneracja i naprawa oraz montaż form wtryskowych

  • znajdowanie usterek form oraz określanie przyczyn ich powstania

  • precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie

Nasze wymagania

  • znajomość podstaw mechaniki i obróbki metalu

  • wykształcenie minimum zawodowe o kierunku technicznym

  • znajomość obsługi maszyn manualnych (tokarki, frezarki)

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w branży motoryzacyjnej

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i osiąganych wyników

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

SOMEO S.A

to szybko rozwijający się zakład produkcyjny artykułów z tworzyw sztucznych, zlokalizowany w Strzelcach Opolskich. Specjalizujący się w dostawach wtryskiwanych, malowanych i składanych części z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego i elektronicznego.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy