Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konserwator
    Miejsce pracy:
     Castorama Grudziądz

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad właściwym funkcjonowaniem urządzeń w sklepie, czuwanie nad terminowością i jakością wykonywanych w sklepie przeglądów i serwisów, wykonywanie bieżących prac o charakterze naprawczym i konserwacyjnym.

    Wymagania:

    • zaangażowanie;
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
    • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • eksploatacyjne uprawnienia energetyczne – gr. 1, 2, 3 lub uprawienia elektryczne do 1 kV;
    • wykształcenie min. zawodowe.

    Oferujemy:

    • pracę w miłej i twórczej atmosferze;
    • możliwość rozwoju m.in. poprzez szereg szkoleń;
    • przejrzyste zasady zatrudniania i wynagradzania;
    • możliwość wyboru interesujących świadczeń dodatkowych;
    • prywatną opiekę medyczną.
    top
    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

    "Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Castorama Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-255) przy ul. Krakowiaków 78. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”