Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator – hydraulik

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIECO firmie

3 5003 700 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac typowych dla hydraulika np. naprawa instalacji CO, CW,

  • usuwanie awarii,

  • przegląd i konserwacja instalacji co, zw, cw,

Nasze wymagania

  • ZSZ

  • uprawnienia wodno-kanalizacyjne do przeglądów instalacji gazowej (eksploatacyjne i dozorowe)

To oferujemy

  • praca jednozmianowa

  • wynagrodzenie miesięczne 3.500 – 3.700 brutto

  • premia regulaminowa 15 %

  • świadczenia z funduszu socjalnego

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIEC

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” we Wrocławiu, ul. Inżynierska 17.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.metalowiec.wroclaw.pl.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.