Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator – Kierowca

ZPK SP. z o.o.O firmie

2 7002 800 brutto / mies.
  • Aleja Pokoju 20
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ZPK SP. z o.o.

Aleja Pokoju 20

Kraków

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe sprzątanie na terenie Krakowa oraz miejscowości ościennych. ZPK spółka z o.o. istnieje na rynku od niedawna, jednak nasze doświadczenie w branży sprzątającej sięga 1987r.

Świadczymy wszystkie usługi porządkowe związane z utrzymaniem czystości wewnątrz obiektów, jak również ich otoczenia.

Nasz zespół posiada bogate doświadczenie, które pozwala na prowadzenie długoletnich umów ze wspólnotami mieszkaniowymi, klientami indywidualnymi, spółdzielniami mieszkaniowymi, zarządcami nieruchomości oraz deweloperami.

Podstawowe zadania:

  • rozwożenia środków czystości i sprzętu
  • obsługi szorowarek mechanicznych
  • spisywania stanów liczników
  • rozwożenia korespondencji
  • drobnych napraw konserwatorskich
  • obsługi kosiarek - od spalinowych żyłkowych po zaawansowane traktory z hydrauliką,
  • wsparcie prac bieżących w firmie

Praca od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 15:00

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziany status studenta

Mile widziane dodatkowo:

  • doświadczenie w pracy ze sprzętem ciężkim (rolniczym lub komunalnym)
  • doświadczenie przy pracach remontowych - konserwatorskich

Oferujemy:

umowa zlecenie 2800 zł brutto/miesiąc.

  • praca w ruchu z daleka od komputera, w większości samodzielna
  • doświadczenie w pracy ze specjalistycznym sprzętem
  • możliwość zwiększenia ilości pracy i wynagrodzenia, jeśli jest potrzeba dorobienia po godzinach
  • możliwość zakwaterowania w Krakowie - do ustalenia indywidualnie przy rozmowie kwalifikacyjnej
  • szkolenie i przyuczenie z zakresu obsługi wszystkich sprzętów w zasobach spółki przez doświadczoną kadrę
  • perspektywa rozwoju i awansu (od razu zaznaczamy, że wyłącznie w formie umów zleceń lub B2B)

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne