Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

    Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

    To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

    WSPARCIE Grupa TAURON, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Konserwator

    Miejsce pracy:

    Kraków

    Obowiązki:

    • utrzymywanie porządku wewnątrz obiektu,
    • utrzymywanie porządku w otoczeniu obiektu (w okresie wiosenno-letnim pielęgnowanie terenów zielonych, w okresie zimowym odśnieżanie oraz dbanie o właściwy stan nawierzchni),
    • wykonywanie prostych prac naprawczych i konserwacyjnych wewnątrz i na zewnątrz obiektu,
    • utrzymywanie sprzętu gospodarczego w należytym stanie technicznym,
    • wykonywanie czynności pomocniczych remontowo-budowlanych.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
    • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku konserwatora,
    • mile widziane prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane posiadanie uprawnień SEP do 1 kV,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • dokładność i rzetelność,
    • umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej,
    • komunikatywność.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę w stałych godzinach porannych (6:30-14:30),
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz skorzystania z pakietu dodatkowej opieki medycznej,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
    Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie.

    Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez spółkę inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: adres e-mail: [email protected]; adres korespondencyjny: ul. Lwowska 72-96b, 33-100 Tarnów, z dopiskiem

    Inspektor Ochrony Danych Osobowych - Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie.

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy - art. 221 Kodeksu pracy, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej.”

    Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy od momentu zgłoszenia się w aktualnym procesie rekrutacji.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób w toku postępowań rekrutacyjnych rozpoczętych przez Wsparcie Grupa TAURON sp. z o.o. w okresie jednego roku do dnia mojego zgłoszenia do udziału w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym.

    Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej.”

    Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.