Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator

HR for Business Sp. z o.o.

  • Kwidzyn

    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja drobnych prac naprawczych (malowanie, wymiana żarówki itp.)

  • sprzątanie i dbanie o teren zewnętrzny (koszenie trawy, grabienie, odśnieżanie)

  • zbieranie śmieci

Nasze wymagania

  • umiejętność wykonywania drobnych napraw

  • aktualne uprawnienia SEP Gr. 1 E/D, 1kV, 15 kV

  • badania wysokościowe do 3 metrów

  • mile widziane wykształcenie techniczne

  • samodzielność, sumienność oraz odpowiedzialność

To oferujemy

  • możliwość zatrudnienia od ZARAZ!

  • umowę o pracę,

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 - tego każdego miesiąca,

  • pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności,

  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Benefity

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy!

Dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością dodatkowo:

dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego, dofinansowanie do leków i okularów, zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie, doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji.