Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator

GLOBAL WORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

  • Siewna 15, Polesie, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Siewna 15

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prace konserwatorskie i drobne prace naprawcze / remontowe na terenie obiektu

  • diagnozowanie i naprawa usterek, usuwanie awarii

  • drobne prace montażowe

  • mniejsze prace ogólnobudowlane (jak np. prace przy kartongipsie)

  • serwis i naprawa określonych urządzeń na terenie firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenia w branży budowlanej/na podobnym stanowisku

  • punktualności i odpowiedzialności

  • dobrej organizacji pracy

  • posiadania prawa jazdy kat. B

  • umiejętności pracy indywidualnej jak i w zespole, dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne, gazowe lub ciepłownicze

  • doświadczenie w hydraulice (wod-kan)

  • doświadczenie w podstawowych pracach budowlanych i remontowych

To oferujemy

  • wysoką pensję podstawową (w zależności od doświadczenia)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat, 8 godzin (umowa

  • zlecenie w okresie próbnym)

  • okazjonalne premie

  • miłą atmosferę

Informacje dodatkowe

Zatrudnimy konserwatora, “złotą rączkę” do pracy w budynku przy ul. Siewnej 15

(przestrzenie magazynowe, produkcyjne i działalność komercyjna). Do dyspozycji pełne

wyposażenie w zakresie niezbędnego sprzętu.

Cenimy sobie dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach. Współpraca z innymi specjalistami w przypadku poważniejszych awarii.

Firma Global Worker to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy