Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator Maszyn i Urządzeń

Valeo Lighting Systems

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Europejska 50

Osiedle Niepodległości

Chrzanów

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • Kontrola po naprawcza urządzenia przed przekazaniem na produkcję,

  • Realizacja zaplanowanych prac oraz przeglądów okresowych,

  • Uzupełnianie na bieżąco arkuszy TPM (potwierdzenie wykonania przeglądu lub smarowania) oraz dokumentowanie pracy UR w systemie SAP,

  • Dbałość o dokumentację techniczną maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie - preferowane technikum lub zawodowe o profilu technicznym,

  • Gotowość do pracy w systemie 4-ro brygadowym,

  • Umiejętności analityczne, dokładność, precyzja, umiejętność pracy w zespole,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki funkcyjne),

  • Po okresie próbnym zatrudnienie na czas nieokreślony,

  • Pakiet świadczeń socjalnych: (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do karty MyBenefit, dodatki świąteczne i wakacyjne),

  • Szkolenia wewnętrzne,

  • Możliwość rozwoju i awansu,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany, nie wahaj się! - oferujemy bonus za każdą zatrudnioną z polecenia osobę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej bądź wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, wyślij CV lub zadzwoń 532 418 836 lub wyślij SMS o treści “PRACA” na nr: 532 418 836.

Skontaktujemy się z Tobą!

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Centrum Rozwojowe, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Przewiń do profilu firmy