Oferta pracy

Konserwator Maszyn i Urządzeń

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.O firmie

  • Poznańska 49, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

Poznańska 49

Legnica

Twój zakres obowiązków

Konserwator Maszyn i Urządzeń jest odpowiedzialny za wykonywanie czynności serwisowych związanych z obsługą mediów urządzeń i maszyn na terenie zakładu produkcyjnego w Legnicy.

ZAKRES ZADAŃ

• bieżąca kontrola i uzupełnianie środków smarowych o raz płynów chłodzących w układach maszyn

• kontrola szczelności układów smarowania i chłodzenia

• wymiana olejów przemysłowych w zbiornikach maszyn i urządzeń

• dystrybucja środków smarnych na terenie zakładu

• wykonywanie prostych prac konserwacyjnych oraz porządkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane mechaniczne)

  • mile widziane doświadczenie w pracach konserwacyjnych

  • umiejętność obsługi urządzeń technicznych

  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • dokładność i rzetelność podczas wykonywania powierzonych zadań

To oferujemy

Umowa o pracę na pełny etat w systemie 1-zmianowym (pon.-pt.), pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m. in. dofinansowanie do wypoczynku, karta multisport), ubezpieczenia grupowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, praca w przyjaznym zespole pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Witamy w FUCHS OIL CORPORATION (PL) - spółce, która jest numerem 1 w Polsce wśród zagranicznych producentów środków smarnych i produktów specjalistycznych. Jako spółka o zasięgu globalnym, mająca swe korzenie w Niemczech, bierzemy czynny udział w rozwoju wszystkich gałęzi przemysłu m. in. branży motoryzacyjnej czy sektora lotniczego. Ponad 5000 pracowników na całym świecie koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz na poszukiwaniu i rozwoju nowych rynków. To jest to, co nas napędza i łączy. Zachęcamy naszych pracowników do rozwijania potencjału swojego, jak i całej firmy.

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Pełna treść informacji oraz formularze zgód będą dostępne w trakcie aplikowania.

Informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.