Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator Maszyn i Urządzeń Wodociągowych – Maszynista Pomp

  • Karchowice (pow. tarnogórski), śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach, którego podstawową dziedziną działalności jest ujmowanie, uzdatnianie i sprzedaż hurtowa wody pitnej poszukuje kandydata do pracy w Stacji Uzdatniania Wody Zawada w Karchowicach na stanowisku

    Konserwatora Maszyn i Urządzeń Wodociągowych
    – Maszynisty Pomp
    Miejsce pracy: Karchowice (pow. tarnogórski)

    Główny zakres obowiązków:

    • wykonywanie prac konserwacyjno – remontowych maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych oraz budynków i budowli
    • wykonywanie prac modernizacyjnych instalacji i urządzeń technologicznych
    • prace porządkowe
    • pełnienie obowiązków maszynisty pomp

    Wymagania:

    Niezbędne:

    Wykształcenie: zawodowe techniczne

    Doświadczenie zawodowe: minimum 6 miesięczny staż

    Kompetencje:

    • podstawowa wiedza z zakresu działania urządzeń wodociągowych
    • podstawowa wiedza z zakresu sieci hydraulicznych
    • podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa i obróbki materiałów
    • możliwość zdobycia dopuszczenia do pracy na wysokości

    Umiejętności:

    • dokładność i sumienność
    • umiejętność pracy w zespole

    Pożądane:

    Wykształcenie: średnie techniczne

    • uprawnienia do spawania gazowego (311-G)
    • uprawnienia do spawania elektrodą otuloną (111-MMA)
    • uprawnienia do spawania półautomatycznego (135-MAG)

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • interesującą i odpowiedzialną pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV w terminie do dnia 31 stycznia 2019 r. na adres: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice z dopiskiem „Wydział Polityki Kadrowej – aplikacja SUW Zawada” lub klikając w przycisk aplikowania.

    Przekazując zgłoszenie rekrutacyjne do Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółki Akcyjnej, z siedzibą w Katowicach, ul. Wojewódzka 19, 40–026 Katowice, udostępnia Pani/Pan swoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Przekazanie danych osobowych przekraczających zakres wymagany przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółkę Akcyjną (czyli danych innych niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy) oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.

    • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna, z siedziba w Katowicach, ul. Wojewódzka 19, 40–026 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000247533 (dalej: „Spółka” lub „Pracodawca”).
    • Kontakt do Inspektora Ochrony Danych w Spółce, adres e-mail: [email protected], telefon: 032 6038741.
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Spółkę obowiązku ciążącego na Spółce, jak również na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji.
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie:
    - art. 6 ust. 1 lit. a RODO – zgoda osoby której dane dotyczą.
    - art. 6 ust. 1 lit. b RODO – niezbędność do wykonania umowy lub podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy;
    - art. 6 ust. 1 lit. c RODO  – konieczność wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Spółce;
    1. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:
    - podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy dotyczące: wykonania badań lekarskich.
    1. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:
    a)     w przypadku przekazania danych osobowych w celu wykorzystania w konkretnym procesie rekrutacyjnym - przez czas niezbędny na przeprowadzenie rekrutacji, a po jej zakończeniu, przez okres przedawnienia roszczeń, jednak nie dłużej niż przez 3 lata;
    b)    w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje - do czasu wycofania zgody, lecz nie dłużej niż przez okres 1 roku, a po tym okresie przez okres przedawnienia roszczeń nie dłuższy niż 3 lata.
    1. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    2. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    3. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
    4. W zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, jest Pani/Pan uprawniony do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
    5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie jest możliwe wzięcie udziału w rekrutacji.
    6. Spółka nie będzie przeprowadzać zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania na podstawie podanych danych osobowych.