Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konserwator Maszyn i Urządzeń

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Witamy w FUCHS OIL CORPORATION (PL) - spółce, która jest numerem 1 w Polsce wśród zagranicznych producentów środków smarnych i produktów specjalistycznych. Jako spółka o zasięgu globalnym, mająca swe korzenie w Niemczech, bierzemy czynny udział w rozwoju wszystkich gałęzi przemysłu m. in. branży motoryzacyjnej czy sektora lotniczego. Ponad 5000 pracowników na całym świecie koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań oraz na poszukiwaniu i rozwoju nowych rynków. To jest to, co nas napędza i łączy. Zachęcamy naszych pracowników do rozwijania potencjału swojego, jak i całej firmy. Odkryj swoje możliwości dołączając do naszego zespołu jako:

    KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ
    MIEJSCE PRACY: Wrocław

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności serwisowych związanych z obsługą mediów urządzeń i maszyn na terenie zakładu produkcyjnego.

    ZAKRES ZADAŃ

    • Bieżąca kontrola i uzupełnianie środków smarowych oraz płynów chłodzących w układach maszyn i urządzeń
    • Kontrola szczelności układów smarowania i chłodzenia
    • Wymiany olejów przemysłowych w zbiornikach maszyn
    • Dystrybucja środków smarnych na terenie zakładu
    • Wykonywanie prostych prac konserwacyjnych oraz porządkowych

    NASZE OCZEKIWANIA

    • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane mechaniczne), dokładność
      i rzetelność
    • Mile widziane doświadczenie w pracach konserwacyjnych
    • Umiejętność obsługi urządzeń technicznych,
    • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

    OFERUJEMY

    • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełny etat
      w systemie 3-zmianowym (pon.-pt.)
    • Pakiet dodatków pozapłacowych
    • Pracę w przyjaznym zespole pracowników

    Kandydatów prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzania danych osobowych (wzór dostępny TUTAJ).

    Pełna treść informacji, które należy podać w przypadku gromadzenia danych osobowych od osoby, której dane dotyczą (Art. 13 RODO) dostępna jest TUTAJ.

    CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać za pomocą przycisku z dopiskiem: „Konserwator Wrocław”.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.