Oferta pracy

Konserwator Maszyn

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą

Unilever Polska Sp. z o.o.

Kołodziejska 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy utrzymaniu stanu technicznego maszyn i urządzeń zapewniającego bezpieczną pracę z zapewnieniem wymaganej jakości

  • pomoc przy przeprowadzaniu prac remontowo-konserwacyjnych zgodnie z procedurami i instrukcjami

  • rejestracja postojów maszyn i urządzeń

  • monitorowanie wskaźników wydajności maszyn i wdrażanie działań usprawniających

  • prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie konserwacji, regulacji oraz drobnych napraw maszyn i urządzeń oraz codzienne dzielenie się wiedzą ze współpracownikami

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • wykształcenie techniczne o specjalności: mechanika, mechatronika, obróbka skrawaniem lub pokrewne

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność pracy pod presją czasu (usuwanie awarii)

  • zaangażowanie i otwartość na pomoc współpracownikom

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy przy konserwacji maszyn

To oferujemy

  • praca w nowoczesnym parku maszynowym z użyciem innowacyjnych technologii pakowania herbaty

  • stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w dużej międzynarodowej firmie (w Polsce od 25 lat)

  • regularne wynagrodzenie zasadnicze + premię kwartalną + dodatki za pracę zmianową (2,3 zmiana, 4 brygada)

  • karta Multisport

  • paczki i bony okolicznościowe

  • sklepik z produktami Unilever w atrakcyjnej cenie

  • nagrody za wprowadzanie usprawnień

  • program wdrożenia do pracy i rozpisana ścieżka rozwoju w dziale Mechaników (Mechanik I-III) i w strukturach Fabryki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

analiza CV

2

rozmowa rekrutacyjna

3

spotkanie rekrutacyjne

W katowickiej Fabryce Herbaty możecie zobaczyć wszystkie technologie produkcji herbat na świecie. To tutaj pakujemy najbardziej rozpoznawalną markę herbat - Lipton. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego, dostępowi do najnowocześniejszych narzędzi (roboty, drukarki i skanery 3D) oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze, do której możesz dołączyć już dziś!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy