Oferta pracy

Konserwator maszyn

POZBRUK

POZBRUK

Poznańska 43

Sobota (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja linii produkcyjnej elementów betonowych

  • wynagrodzenie w oparciu o akord grupowy,

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe w kierunku: mechanik/ślusarz/elektryk, odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,

  • dyspozycyjność,

  • chęć nauki i rozwoju

  • umiejętność współpracy w grupie,

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

To oferujemy

  • odpowiednie wdrożenie i przyuczenie pod wymogi stanowiska,

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę przy linii produkcyjnej prefabrykacji betonu,

  • pracę w środowisku najnowszych technologii,

  • ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

POZBRUK

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy.

Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania

Przewiń do profilu firmy