Konserwator – mechanik maszyn

  • Wieruchów (pow. warszawski zachodni), Warszawa, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-27
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-12-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. Siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wieruchów

    Opis stanowiska:

    • Konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych oraz sprzętu elektrycznego
    • Utrzymanie ciągłości ruchu parku maszynowego
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Wykształcenie średnie kierunkowe mechaniczne
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz elektrycznej
    • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
    • Samodzielność oraz komunikatywność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (brak sezonowości)
    • możliwość rozwoju
    • wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport,  grupowe ubezpieczenie na życie)
    • program „poleć pracę”
    • nagroda za staż pracy
    • świeże owoce, herbata, dostęp do dystrybutora z wodą gazowaną i niegazowaną
    • możliwość przyuczenia
    • atrakcyjne warunki pracy, rozbudowane zaplecze socjalne
    • wysokie standardy BHP
    • możliwość dojazdu komunikacją podmiejską  (linie 743, L7-)
    Oferujemy:
    umowawynagrodzenierozwojgodziny
    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etatstabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (brak sezonowości)możliwość rozwoju wynagrodzenie zasadnicze + premia
    benefityatmosferabiuroprogram
    dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport,  grupowe ubezpieczenie na życie)program „poleć pracę”nagroda za staż pracyświeże owoce, herbata, dostęp do dystrybutora
    z wodą gazowaną
    i niegazowaną
    nagrodakawaszkoleniedojazd
    możliwość przyuczeniaatrakcyjne warunki pracy, rozbudowane zaplecze socjalnewysokie standardy BHPmożliwość dojazdu komunikacją podmiejską
     (linie 743, L7-)

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj
    z dopiskiem w temacie "Konserwator - mechanik maszyn"

    Informujemy, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"