Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator - Mechanik wózków widłowych

FLT Grupa Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielny serwis i przeglądy wózków widłowych na terenie klientów

  • osobiste diagnozowanie, usuwanie usterek i awarii na terenie klientów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia do konserwacji oraz obsługi wózków widłowych (konserwator wózka widłowego)

  • samodzielność w diagnozie i naprawach wózków widłowych

  • doświadczenie w naprawach – znajomość procedur i technologii

  • dobra organizacja pracy i organizacja czasu

  • dbałość o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy

  • gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • pakiet socjalny, opcjonalne benefity dodatkowe i prywatną opiekę medyczną

  • nowoczesne narzędzia do pracy

  • szkolenia techniczne oraz związane z nabyciem i utrzymanie uprawnień zawodowych

  • samochód służbowy

FLT Grupa Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę firm w zakresie urządzeń transportu bliskiego. Naszym Klientom oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, serwis, sprzedaż części zamiennych oraz urządzeń transportu bliskiego tj. podnośników koszowych i wózków widłowych.

Przewiń do profilu firmy