Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator nieruchomości

Silesia Towarzystwo Finansowe Sp. z o.o.

  • Siemianowice Śląskie

    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wywozem złomu,

  • techniczna obsługa nieruchomości, drobne prace remontowo-budowlane,

  • usuwanie drobnych awarii elektrycznych na terenie nieruchomości,

  • prezentowanie majątku spółki dla potencjalnych najemców/nabywców nieruchomości,

  • raportowanie wykonywanych prac.

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie techniczne z zakresu elektryki, elektroniki,

  • uprawnienia SEP,

  • doświadczenie w obsłudze technicznej nieruchomości,

  • udokumentowany przebieg kariery zawodowej,

  • uczciwość i wysoka kultura osobista,

  • umiejętność dostosowania się do elastycznego grafiku pracy,

  • sprawność fizyczna.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę.

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.