Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator

thyssenkrupp Materials Poland S.A.O firmie

  • Nowe Marzy (pow. świecki)

    Nowe Marzy (pow. świecki), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy konserwacyjne suwnic zgodnie z DTR i/lub instrukcjami,

  • utrzymywanie suwnic w stanie zgodnym z wymogami UDT,

  • wykonywanie napraw i remontów oraz odnotowywanie ich w książkach przeglądów i konserwacji,

  • uczestniczenie w kontroli inspektora UDT.

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • posiadanie minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia UDT do konserwacji i obsługi suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia,

  • uprawnienia UDT z zakresu obsługi podestów ruchomych, przejezdnych,

  • świadectwa kwalifikacyjne z zakresu eksploatacji na stanowisku obsługi, konserwacji, montażu z grupy G1.2,

  • dobra organizacja i dokładność,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Świadectwo kwalifikacyjne z zakresu eksploatacji na stanowisku remontu oraz kontrolno-pomiarowym z grupy G1.2 będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziane uprawnienia do konserwacji wózków widłowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną LUX MED, atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do karty MultiSport oraz możliwość nauki języków obcych on-line.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Jesteśmy liderem w zakresie hurtowej dystrybucji wyrobów hutniczych i tworzyw sztucznych. Działamy w oparciu o sieć magazynów centralnych i kilkanaście oddziałów handlowych na terenie kraju oraz na Litwie i w Czechach, zatrudniamy ponad 1000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy