Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator obiektów

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Estkowskiego 13

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Sprawna i bieżąca naprawa awarii i usterek w zakresie prac stolarskich oraz konserwacja sprzętu.

  • Prace porządkowe i pielęgnacyjne zapewniające płynne i bezpieczne funkcjonowanie obiektów Uczelni.

  • Wykonywanie prac stolarsko-konserwatorskich na terenie obiektów w Gorzowie Wlkp.

  • Wykonywanie prac porządkowych przy i po wykonywanych remontach.

  • Pomoc przy pracach malarskich oraz remontowo konserwatorskich na terenie Uczelni.

  • Pomoc przy pracach porządkowych i pielęgnacyjnych zapewniających płynne i bezpieczne funkcjonowanie obiektów Uczelni:

  • w okresie letnim pielęgnowanie trawników i skarp,

  • w okresie zimowym odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych zewnętrznych na obiektach Uczelni,

  • w okresie jesiennym grabienie liści na obiektach Uczelni.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe.

  • Dobra znajomość techniki pracy stolarskiej, w tym umiejętne posługiwanie się sprzętem stolarskim.

  • Samodzielność i systematyczność w wykonywaniu zadań.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

  • Terminowość, rzetelność i sumienność realizowanych zadań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat.

  • Czas pracy w godzinach od 7:00 do 15:00.

  • Trzynaste wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

O nas

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu to najstarsza akademia wychowania fizycznego w Polsce. To miejsce z profesjonalną kadrą naukową, rozbudowaną bazą dydaktyczno-sportową i dużym potencjałem badawczym. Ulokowana w samym centrum Poznania.

Miejsce pracy: Filia AWF Poznań - Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim