Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konserwator obiektu

Suder & Suder Sp. z o.o.O firmie

4 1404 840 brutto / mies.
  • Modlnica (pow. krakowski)

    Modlnica (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja, drobne naprawy i utrzymanie w ruchu (przy udziale firm zewnętrznych) instalacji i urządzeń w budynku biurowo-handlowo-magazynowym (bez produkcji) zakresie: elektryki (zasilanie zapasowe agregatem prądotwórczym), ogrzewania (kotłownia gazowa); klimatyzacji, wentylacji, wod-kan, drobne prace konserwacyjne budowlane

  • współpraca z zewnętrznymi serwisami technicznymi w zakresie przeglądów technicznych

  • prace dodatkowe: belowanie surowców wtórnych, drobne prace gospodarcze

Nasze wymagania

  • uprawnienia elektryczne do eksploatacji urządzeń do 15kV (stacja trafo)

  • ogólna znajomość obsługi kotłowni gazowych, klimatyzacji i wentylacji

  • podstawowe umiejętności hydrauliczne (drobne naprawy w zakresie instalacji wod.-kan.)

  • bieżąca obsługa agregatów prądotwórczych

  • bieżąca obsługa pras hydraulicznych

  • ogólne rozeznanie w systemach niskoprądowych typu kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, systemy alarmowe

  • dyspozycyjność poza godzinami pracy (w przypadku awarii)

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w nowoczesnym obiekcie o pow. powyżej 10 tys. m2

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną – finansowaną przez pracodawcę po trzech miesiącach zatrudnienia (po okresie próbnym)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Suder & Suder Sp. z o.o.

Spółki partnerskie Suder & Suder i Suder Plus są jednymi z największych firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje oddziały w największych miastach w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV za pomocą przycisku aplikowania.