Konserwator Obiektu Sportowego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-10-15
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2018-11-14)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem działalności sportowej SIEMACHY poszukujemy kilku konserwatorów obiektu do pracy w Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta przy ul. Ptaszyckiego 6 w Krakowie.

    KONSERWATOR OBIEKTU SPORTOWEGO
    PRACA OD ZARAZ!
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa kompleksu sal i hal sportowo-rekreacyjnych.
    • Obsługa elektronicznego kalendarza wynajmu obiektu.
    • Prace konserwatorsko-porządkowe.
    • Kontrola oraz dbanie o teren zewnętrzny (w tym trawniki).
    • Kontrola obiektu pod kątem usterek i ich usuwanie.
    • Bieżąca konserwacja i naprawa sprzętu oraz elementów obiektu.
    • Kontrola i utrzymywanie parametrów wody z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm (po odpowiednim przeszkoleniu).
    • Obsługa technologii uzdatniania i dezynfekcji  wody.
    • Obsługa central wentylacyjno-nawiewnych.
    • Obsługa techniczna wydarzeń sportowo-rekreacyjnych.

    Oczekiwania:

    • Odpowiedzialność oraz pracowitość.
    • Możliwość pracy w trybie zmianowym.
    • Wykształcenie średnie techniczne lub budowlane, ewentualnie zasadnicze zawodowe z odpowiednim doświadczeniem w pracy jako konserwator.
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Uprawnienia elektryczny z zakresie eksploatacji do 1 kV (gotowość uzyskania takich uprawnień).
    • Zdolność do pracy na wysokości.
    • Dobrze widziane uprawnienia  spawacza, obsługi wózków elektrycznych lub inne.
    • Obsługa komputera w podstawowym zakresie.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Pozytywne podejście do świata i dobry kontakt  z ludźmi.
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Szkolenia m.in. z zakresu technologii uzdatniania wody.
    • Pracę w profesjonalnej i przyjaznej organizacji pozarządowej.
    • Umowę o pracę na czas określony (2 lata), po 3-miesięcznym okresie próbnym / w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.
    • Premie uznaniowe i okolicznościowe.
    • Pakiet socjalny (dopłata do przedszkola, wypoczynku dzieci i pracownika).
    • Możliwość korzystania z pływalni, siłowni i zajęć fitness Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta.
    • Praca w przyjaznej atmosferze.

    Wynagrodzenie:

    2500 – 4000 zł brutto, w zależności od doświadczenia i posiadanych uprawnień.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania do 30.11.2018r.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji".

    Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, prosimy o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.